Söndag 15 September    Välj lag: 

Spelschema för KM

Publicerad: 2012.01.04

Lördag 6 januari
10.00 A Tomtens IF – Floby IF ..... - .....
10.20 A Stenstorps IF – Falköpings United FC ..... - .....
10.40 B IFK Falköping– Valtorps IF ..... - .....
11.00 B Borgunda IK – Åsarp/Trädets FK ..... - .....
11.20 C Falköpings FK – Grolanda IF ..... - .....
11.40 A Floby IF – Stenstorps IF ..... - .....
12.00 A Falköpings United FC – Tomtens IF ..... - .....
12.20 B Valtorps IF – Borgunda IK ..... - .....
12.40 B Åsarp/Trädets FK – IFK Falköping ..... - .....
13.00 C Grolanda IF – Kinnarp/Slutarps IF ..... - .....
13.20 A Falköpings United FC – Floby IF ..... - .....
13.40 A Stenstorps IF – Tomtens IF ..... - .....
14.00 B Åsarp/Trädets FK – Valtorps IF ..... - .....
14.20 B Borgunda IK – IFK Falköping ..... - .....
14.40 C Kinnarp/Slutarps IF – Falköpings FK ..... - .....
Söndag 7 januari
09.00 D Falköpings United FC – Vartofta SK ..... - .....
09.20 E Falköpings KIK – Valtorps IF ..... - .....
09.40 D Vartofta SK – Floby IF ..... - .....
10.00 E Valtorps IF – Kinnarp/Slutarps IF ..... - .....
10.20 D Floby IF – Falköpings United FC ..... - .....
10.40 E Kinnarp/Slutarps IF – Falköpings KIK ..... - .....
Kvart sfinaler
11.00 H 1 ......................................................... - ......................................................... ..... - .....
Vinnare grupp A – Trean grupp B
11.20 H 2 ......................................................... - ......................................................... ..... - .....
Vinnare grupp B – Trean grupp A
11.40 D 1 ......................................................... - ......................................................... ..... - .....
Tvåan grupp D - Trean grupp E
12.00 H 3 ......................................................... - ......................................................... ..... - .....
Vinnare grupp C – Tvåan grupp B
12.20 D 2 ......................................................... - ......................................................... ..... - .....
Tvåan grupp E - Trean grupp D
12.40 H 4 ......................................................... - ......................................................... ..... - .....
Tvåan grupp A - Tvåan grupp C
Semifinaler
13.00 D 3 ......................................................... - ......................................................... ..... - .....
Vinnare grupp D - Vinnare kvartsfinal D2
13.20 H 5 ......................................................... - ......................................................... ..... - .....
Vinnare kvartsfinal H1 - Vinnare kvartsfinal H2
13.40 D 4 ......................................................... - ......................................................... ..... - .....
Vinnare grupp E - Vinnare kvartsfinal D1
14.00 H 6 ......................................................... - ......................................................... ..... - .....
Vinnare kvartsfinal H3 - Vinnare kvartsfinal H4
Finaler
14.25 Dam ......................................................... - ......................................................... ..... - .....
Vinnare D3 - Vinnare D4
14.50 Herr ......................................................... - ..............................

September 2019

Ti On To Fr
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30           

Senaste resultaten

Senaste nytt